BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY NIĆMI APTOS

Zabieg ten ( bezoperacyjny lifting twarzy nićmi aptos ) jest skierowany przede wszystkim do osób, które już zauważają opadanie skóry twarzy, ale są jeszcze zbyt młode na wykonanie klasycznego liftingu operacyjnego. Drugą grupą są osoby, które nie chcą mieć operacji, a chcą poprawić swój wygląd w sposób małoinwazyjny.


Nici Aptos to w tej chwili najlepszy produkt na rynku. Nie dość, że mechanicznie unoszą skórę, to jeszcze wydzielają substancje, poprawiające jej gęstość i kondycję. Lifting nićmi powoduje uniesienie skóry policzków, spłycenie doliny łez, zlikwidowanie tzw. chomików i napięcie podbródka.


Lifting twarzy nićmi Aptos jest też dobrym rozwiązaniem dla osób z częściowym niedowładem twarzy, po porażeniu nerwu twarzowego. Można nimi unieść i napiąć dotkniętą porażeniem połowę twarzy, co upodabnia jej wygląd do zdrowej połowy i zapobiega przygryzaniu śluzówki policzka.
Drugim rodzajem zabiegu z zastosowaniem nici Aptos jest lifting czoła. U wielu osób czoło z czasem opada, powodując opadnięcie brwi, które daje efekt zmęczonego wyrazu twarzy. Poza tym może to spowodować opadnięcie powiek górnych. Wszczepienie nici Aptos unosi czoło, brwi i powieki, dzięki czemu twarz zyskuje lekki wygląd, a oczy optycznie powiększają się. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, przez ostrzyknięcie lekiem znieczulającym. Po zabiegu może wystąpić obrzęk i zasinienia, które można ukryć pod makijażem.


Efekt zabiegu utrzymuje się przez 2-3 lata.