CHIRURGIA PLASTYCZNA DOROSŁYCH

OFERTA ZABIEGÓW

Zabieg jest jednym z najczęściej wykonywanych ze wszystkich operacji plastycznych. Najczęściej implanty stosuje się …. (czytaj więcej)

Jest to zabieg noszący w sobie dwie korzyści, ponieważ aby powiększyć piersi, musimy najpierw uzyskać tłuszcz, a więc … (czytaj więcej)

Większość kobiet z czasem, a szczególnie te, które karmiły piersią, doświadcza opadnięcia piersi. W zabiegu tym nie zmieniamy… (czytaj więcej)

Jest to operacja dedykowana kobietom po mastektomii i odtworzeniu piersi implantem. Pierś z implantem znacznie różni się od zdrowej piersi. Zdrowa pierś zwykle jest … (czytaj więcej)

U kobiet, które straciły pierś z powodu nowotworu, staramy się o jak najdokładniejsze odtworzenie wyglądu sprzed choroby. Jest wiele metod w zależności od… (czytaj więcej)

czyli powiększenie piersi u chłopców i mężczyzn. Może mieć różne przyczyny, jak zaburzenia hormonalne, czy niektóre leki przyjmowane przewlekle. Dlatego dobrze jest … (czytaj więcej)

Zabieg zmniejszenia piersi ma na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale wiele kobiet z dużymi piersiami skarży się też na bóle kręgosłupa, otarcia od… (czytaj więcej)

Liposukcja to zabieg usuwający nadmiar tkanki tłuszczowej. Każdy z nas ma inny typ figury i może gromadzić tłuszcz w innym miejscu. Nawet przy prawidłowej masie ciała, mogą istnieć obszary, gdzie … (czytaj dalej)

Uzyskany podczas liposukcji tłuszcz jest bardzo cennym towarem. Ostatnie prace naukowe mówią o dużej zawartości odżywczych składników, szczególnie komórek macierzystych w tłuszczu. Jest
stosowany w … (czytaj dalej)

Wskazaniem do wykonania tego zabiegu jest nadmiar luźnej skóry na brzuchu tworzący zwisający fałd oraz rozstęp mięśni prostych brzucha. Z taką sytuacją mamy do czynienia po dużej utracie masy ciała, w wyniku odchudzania lub … (czytaj dalej)

Jest to zabieg mający na celu pozbycie się nadmiaru skóry na ramionach, tzw. skrzydełek. Najczęściej jest wykonywany u pacjentów po dużej utracie masy ciała, w wyniku … (czytaj dalej)

Jest zabieg wskazany po dużej utracie masy ciała w wyniku operacji bariatrycznej. Na udach pozostaje nadmiar skóry, który luźno zwisa, dając nieestetyczny efekt, a także utrudnia chodzenie. Operacje wykonujemy w … (czytaj dalej)

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Niewątpliwie duże i radosne oczy to atrybut dziecięcej twarzy. Czasem jednak, głównie z powodów różnych wad wrodzonych, należy podjąć leczenie chirurgiczne czytaj dalej.

Uszy odstające –  wada wrodzona, która polega na odstawaniu małżowiny usznej od czaszki przez nieprawidłowe uformowanie małżowiny, najczęściej niewykształcona jest … (czytaj dalej)

Ucho zwinięte – rzadziej występująca wada wrodzona, polega na … (czytaj dalej)

Kryptocja – wada wrodzona, w której górny biegun małżowiny usznej pogrążony jest pod … (czytaj dalej).

Mikrocja – wada wrodzona, polegająca na … (czytaj dalej) 

Z wiekiem w naszym ciele zachodzą nieodwracalne zmiany. Szczególnie widoczne są na twarzy. czytaj dalej

Jeśli zauważymy, że znamię rośnie, ciemnieje, albo przeciwnie- odbarwia się, swędzi, sączy się z niego płyn lub krew, powinniśmy jak najszybciej udać się do lekarza. czytaj dalej

Rodzaj operacji uzależniony jest od rodzaju wady lub uszkodzenia nosa. czytaj dalej

Każdy zabieg, nacięcie i zranienie skóry pozostawia bliznę. Bezpośrednio po wygojeniu rany, blizna jest czerwona i bardzo widoczna. Z czasem jej wygląd się zmienia. czytaj dalej