O MNIE

Chirurg Plastyczny, Chirurg dziecięcy, chirurgiem plastycznym

Z zamiłowania i wykształcenia jestem chirurgiem plastycznym oraz chirurgiem dziecięcym. Od 2006 roku pracuję w najlepszej w Polsce Klinice Chirurgii Dziecięcej w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, gdzie zrobiłam specjalizację z chirurgii dziecięcej i mogę leczyć wielu wspaniałych pacjentów, ale też spotykam się z mnóstwem trudnych i wymagających przypadków. 

Od 2015 roku zajęłam się chirurgią plastyczną. Odbyłam staż specjalizacyjny we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej i zostałam chirurgiem plastycznym. To bardzo prężny ośrodek stworzony przez Konsultanta Krajowego Chirurgii Plastycznej Pana Profesora Jerzego Strużynę. Uzyskałam tam tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Poza tym zdobyłam cenną wiedzę i doświadczenie na stażu w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdrój. 

Jestem również członkiem:

Wykonuję zabiegi z dziedziny chirurgii dziecięcej i chirurgii plastycznej oraz zabiegi rekonstrukcyjne. Są to zabiegi takie jak korekcje wad wrodzonych u dzieci, w tym rozszczepów wargi i podniebienia, korekcje wad ręki, leczenie malformacji naczyniowych i naczyniaków. Pełne spektrum wykonywanych zabiegów znajduje się w zakładce cennik.

Operuję także osoby dorosłe, szczególnie specjalizuję się w chirurgii piersi. Poza tym mam duże doświadczenie w zabiegach korekcyjnych usuwania nadmiaru skóry po masywnej utracie masy ciała.

Poza życiem zawodowym Interesuję się zdrowym trybem życia i utrzymywaniem ciała w jak najlepszej formie. Dlatego zajęłam się także medycyną estetyczną, staram się powstrzymać upływający czas, aby moje pacjentki zawsze czuły się młode i piękne. Zawsze namawiam swoich pacjentów do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej jako podstawy dobrego wyglądu i utrzymania jak najdłużej efektów wykonanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich wspaniałych pacjentów

Weronika Jaroń – ZnanyLekarz.pl