kontakt@twojplastyk.pl
Logo

Office Address

Ave 14th Street, Mirpur 210, San Franciso, USA 3296.

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+3333 4343 2233

Email Address

info@example.com

admin@example.com

Specjalista Chirurgii Plastycznej

dr Weronika Jaroń

Doktor nauk medycznych Weronika Jaroń jest absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zawsze pasjonowała się dziedzinami zabiegowymi i dlatego już od 2006 roku pracuje w najlepszej w Polsce Klinice Chirurgii Dziecięcej w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. To tam zrobiła specjalizację z chirurgii dziecięcej i tam wciąż leczy wielu wspaniałych pacjentów oraz spotyka mnóstwo trudnych i wymagających przypadków.

W roku 2015 podjęła się kolejnej specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej. Odbyła staż specjalizacyjny we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej i została chirurgiem plastycznym. To bardzo prężny ośrodek stworzony przez Konsultanta Krajowego Chirurgii Plastycznej Pana Profesora Jerzego Strużynę. Poza tym zdobyła cenną wiedzę i doświadczenie, szczególnie w dziecięcej chirurgii plastycznej na stażu w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdrój. 

Doktor Weronika Jaroń jest członkiem:
- Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej,
- Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
- Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.

Aktualnie przeprowadza zabiegi w:
- Centrum Zdrowia Dziecka,
- Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku,
- Klinice Omeda w Białymstoku,
- Klinice Carella w Białymstoku.

U dzieci zajmuje się korekcją różnych wad wrodzonych, w tym rozszczepu wargi i podniebienia, wad rąk i stóp, klatki piersiowej oraz wielu innych. Operuje także osoby dorosłe, szczególnie specjalizuje się w chirurgii piersi. Poza tym ma duże doświadczenie w zabiegach korekcyjnych usuwania nadmiaru skóry po masywnej utracie masy ciała.

W życiu prywatnym jak każda kobieta interesuje się zdrowym trybem życia i pięknym wyglądem. Dlatego zajęła się także medycyną estetyczną, stara się powstrzymać upływający czas, aby pacjentki zawsze czuły się młode i piękne. Namawia swoich pacjentów do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej jako podstawy dobrego wyglądu i utrzymania jak najdłużej efektów wykonanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej.