kontakt@twojplastyk.pl
Logo

Office Address

Ave 14th Street, Mirpur 210, San Franciso, USA 3296.

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+3333 4343 2233

Email Address

info@example.com

admin@example.com

img

Korekcja powiek

Powieki są pokryte bardzo cienką skórą, pozbawioną praktycznie tkanki tłuszczowej, dlatego na powiekach najszybciej widać pierwsze oznaki starzenia. Na powiekach górnych wytwarza się fałd, który w skrajnych przypadkach może nawet ograniczać pole widzenia. Czasem mamy do czynienia z przepukliną tłuszczową lub przepukliną gruczołu łzowego, które uwypuklają się pod skórą, dając efekt „zmęczonego oka”. Zabieg plastyki powiek górnych wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, cięcie prowadzi się w zmarszczce na powiece, po wygojeniu blizna jest niewidoczna. Podczas zabiegu usuwamy nadmiar skóry, mięśnia okrężnego i likwidujemy przepukliny.

img

img

Podczas starzenia powiek dolnych powstają tzw. worki pod oczami, czyli nadmiar skóry i bardzo często przepuklina tłuszczowa. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, cięcie prowadzi się tuż pod rzęsami, po wygojeniu blizna jest niewidoczna. Podczas operacji usuwamy nadmiar skóry, mięśnia okrężnego i przepukliny tłuszczowe.

Powieki górne i dolne można zoperować podczas jednego zabiegu, ale nie zaleca się takiego postępowania, ponieważ może dać gorszy efekt kosmetyczny, a także większe dolegliwości dla pacjenta.

Po zabiegu występuje obrzęk i zasinienie powiek. Zalecamy chłodne okłady. Nie jest wymagana hospitalizacja.