kontakt@twojplastyk.pl
Logo

Office Address

Ave 14th Street, Mirpur 210, San Franciso, USA 3296.

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+3333 4343 2233

Email Address

info@example.com

admin@example.com

img

Przeszczep tłuszczu

Uzyskany podczas liposukcji tłuszcz jest bardzo cennym towarem. Ostatnie prace naukowe mówią o dużej zawartości odżywczych składników, szczególnie komórek macierzystych w tłuszczu. Jest stosowany w coraz to nowych dziedzinach medycyny, m.in. w leczeniu chorób neurologicznych.

W chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej ma praktycznie nieograniczone zastosowanie. Jest naszą własną tkanką, a wiec nie powoduje reakcji odrzucania przez organizm, ani tworzenia się stanu zapalnego.

Przede wszystkim leczymy nim różnego rodzaju blizny, uzyskując dwie korzyści: wypełnienie ubytku- efekt podania objętości, oraz poprawę jakości blizny- jej zmiękczenie, uelastycznienie i zmianę koloru. Tłuszcz świetnie sprawdza się w leczeniu blizn po oparzeniach, urazach komunikacyjnych i radioterapii.

img

img

Przeszczepem tłuszczu można przygotować tkanki do innych operacji, wymagających dobrego podłoża, np. wszczepienia implantu. Może służyć poprawie wyglądu i symetrii po innych operacjach, np. po rekonstrukcji piersi.

Przeszczep tłuszczu ma wiele zastosowań w medycynie estetycznej, można nim powiększyć usta, uwydatnić kości policzkowe, zlikwidować zmarszczki, odmłodzić powierzchnię grzbietową rąk, uzyskując jednocześnie pozytywny wpływ na skórę.

Pamiętajmy, że z czasem część przeszczepionego tłuszczu zanika- nawet do 25%, ale zabieg można wielokrotnie powtarzać.